Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Reja nis punën me dorë të hekurt!

Postuar: 24/04/2019 - 18:34

Nevil Dede, trajneri i U-18 të Shqipërisë, ka zbuluar se Edoardo Reja, trajneri i kombëtares së madhe, ka nisur punën duke përveshur mëngët dhe listuar emrat e futbollistëve kuqezi të së ardhmes dhe jo vetëm:
 
“Pas prezantimit ka kërkuar një takim me të gjithë ne, trajnerët e moshave. Diskutimi ishte shumë pozitiv. Trajneri Reja ishte energjik, çdo gjë e shihte me pozitivitet, donte të kishte informacion të saktë për kombëtaret U-21 dhe U-19 të cilët janë më afër Kombëtares A.
 
Por duhet thënë se ai do të jetë i fokusuar te puna e tij dhe do mundohet të stabilizojë formacionin. Talentet do i vëzhgojë. Informacionin e kishte shumë të madh. Shpresoj që do bëjë një punë shumë të mirë dhe fryma e bashkëpunimit do të jetë shumë herë më e lartë. Në fund fare korniza e bukur është A-ja”

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/08/2019 - 17:03

Zyrtare klubi i Bayern Munich arrin marrëveshjen me Barcelonën për sulmuesin brazilian Philippe Coutinho.

Postuar: 17/08/2019 - 07:31

Trajneri i Realit të Madridit, Zinedin Zidane, ka bërë një hap prapa dhe i “lutet” su

Postuar: 17/08/2019 - 07:28

Merkato e verës po shkon drejt fundit dhe klubet e Superiores po nxitojnë të përmbushin objektiva

Postuar: 17/08/2019 - 07:26

Në sezonin e ri vetëm tri skuadra do të luftojnë për titullin.

Postuar: 16/08/2019 - 18:52

Eden Hazard nuk do të udhëtojë me Realin për transfertën me Celta Vigon në javën e parë të La Lig

Postuar: 16/08/2019 - 07:30

Mesi apo Ronaldo do ta fitojë “Topin e Artë”?