BREAKING NEWS

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk përmbahet Artan Hoxha, i bën kërkesën e papritur kryeministrit Rama për situatën në Kakavijë: Pse, vetëm greket i ha COVID-19?!

“Ka për ta parë qirje Qirjako Micotaqis”/ Nuk
x

Sport

Reja tha se Grezda nuk pranoi ftesën, lojtari e nxjerr blof

Reja tha se Grezda nuk pranoi ftesën, lojtari e nxjerr blof

Eros Grezda, lojtari i Kombëtares shqiptare, ka reaguar pas konferencës për shtyp të Edi Rejës. Lojtari kuqezi me anë të një statusi në rrjetet sociale, tregon se nuk i është bërë ftesë për dy ndeshjet e fundit që kuqezinjtë do të luajnë. Trajneri Reja tha se lojtari nuk pranoi disa situata që u krijuan në grup, por ja çfarë thotë Grezda:

“Për korrektësi dhe për informimin e saktë të gjithë tifozëve, më duhet të sqaroj polemikat e krijuara rreth emrit tim.

Për grumbullimin e tanishëm për dy ndeshjet e radhës, unë s’kam marrë asnjë ftesë zyrtare ose ndonjë telefonatë nga federata apo trajner i Kombëtares.

Sa më përket mua personalisht, kam qenë, jam dhe do të jem gjithmonë i gatshëm të përfaqësojë popullin tim dhe të mbroj ngjyrat kuq zi”.