BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Sport

Revolucion te Shqipëria, si ndryshon formacioni i kombëtares sot ndaj San Marinos

Revolucion te Shqipëria, si ndryshon formacioni i kombëtares sot ndaj

Shqipëria përballet me San Marinon prej orës 20:45 dhe tashmë janë zbuluar edhe formacionet zyrtare, që janë publikuar nga UEFA në faqen e saj zyrtare në faqen online.

Trajneri Edy Reja ka zgjedhur për portën Thomas Strakoshën, që rikthehet të luajë pas disa kohësh. Në mbrojtje Ajeti ka marrë vendin e Ismajlit dhe luan krah Gjimshitit dhe Veselit.

Shqipëria, formacioni zyrtar: Strakosha, Gjimshiti, Ajeti, Veseli, Hysaj, Lenjani, Memushaj, Ramadani, Bare, Manaj, Broja. Trajner: Edoardo Reja

Revolucion te Shqipëria, si ndryshon formacioni i kombëtares sot ndaj