BREAKING NEWS

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e Shëndetësisë tregon sa persona rezultuan të infektuar ditën e sotme

COVID-19/ Më shumë se 2 mijë testime! Ministria e
x

Sport

Rezultatet e fundit pritet ta fundosin, dy emrat e piketuar nga drejtuesit që mund të zëvendësojnë Pep Guardiolën

Rezultatet e fundit pritet ta fundosin, dy emrat e piketuar nga drejtuesit

Rezultatet e fundit të Mançester Sitit, kanë sjellë pakënaqësi te drejtuesit e klubit, që po mendojnë për ndryshimin e trajnerit.

Pep Guardioal po kalon një moment shumë të vështirë te klubi anglez, teksa këtë e tregojnë edhe rezultatet e arritura së fundmi.

Sipas “Daily Mail”, trajneri spanjoll rrezikon shkarkimin, me drejtuesit që kanë piketuar edhe zëvendësuesin. Muricio Poçetino dhe Jurgen Nagelsman, janë dy emrat e piketuar nga drejtuesit e Sitit në rast shkarkimi të Guardiolës.