Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rikthim tek Barcelona, mesazhi enigmatik i Neymarit i habit të gjithë

Postuar: 11/01/2019 - 23:12

 Neymar ka bërë gjithashtu një hap përpara, sikurse bëri babai i tij, në përpjekjen për të mohuar aludimet e minutës së fundit, që e lidhin atë me një rikthim te Barcelona, madje duke supozuar se është vetë futbollisti Brazilian ai që ka kontaktuar me klubin katalanas, duke u lutur të veshë sërish fanellën blaugrana.

Në këtë rast, futbollisti ka qenë më pak eksplicit se përfaqësuesi i tij. Neymar ka postuar tre histori në llogarinë e tij në “Instagram”, në të cilën shfaqet djali i tij me një mimika të ndryshme të fytyrës, shoqëruar me mesazhe në lidhje me lajme të rreme “fake news”.

Të tre mesazhet e bashkuar citojnë: “Këtu po shoh gënjeshtra dhe lajme të rreme, këtu kur nevrikosem me gënjeshtrat, ndërsa këtu kur miqtë fallso vijnë të më flasin dhe unë bëj fytyrën sikur nuk di asgjë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/05/2019 - 07:26

Juventusi dhe Interi kanë një rivalitet jo të zakonshëm në kampionatin italian, një rivalitet që i kapërcen kufijtë sportivë të Italisë. Janë prej klubeve gjigande të Europës dhe një trashëgimi të vyer në futboll.

Postuar: 25/05/2019 - 07:24

Kategoria Superiore po shkon drejt fundit dhe skuadrat pop bëjnë llogaritë e tyre.

Postuar: 25/05/2019 - 07:22

Një nga futbollistët që ka ardhur me bujë në radhët e Kombëtares është padyshim Eros Grezda.

Postuar: 24/05/2019 - 23:54

Një pasion tjetër i Kristiano Ronaldos, veç futbollit është dhe ai për makinat luksoze dhe të shp

Postuar: 24/05/2019 - 13:37

Shkëlzen Gashi mbahet mend padyshim nga të gjithë tifozët shqiptarë për rastin vendimtar të hum

Postuar: 24/05/2019 - 12:57

Portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha po kalon një sezon fantastik me Lazion në Ita

Postuar: 24/05/2019 - 12:29

Neymar-Mbappe, dy yjet e PSG pritet të jenë dy emrat më të rëndësishëm të kësaj merkatoje vere.