BREAKING NEWS

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin tonë. Njihuni me parashikimin e motit për datën 9 Gusht

Vjen kthesa e madhe/ Stuhitë dhe vetëtimat pushtojnë vendin
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i plagosur, policia zbardh detaje të reja

Ngjarja e rëndë në Maliq/ Një i vrarë dhe një i
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe autori, të dy blegtorë, ja si nisi sherri

Zbardhen detaje të reja nga vrasja në Maliq/ Identifikohet edhe
x
BREAKING NEWS

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me thikë, kush është viktima

Emri/ Humbi jetën mbrëmjen e sotme gjatë një sherri me
x
BREAKING NEWS

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para

Vritet një person në Maliq, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave, kryeministri nuk përgjigjet

Protestuesit telefonojnë live Ramën për shkarkimin e ministrave,
x
BREAKING NEWS

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano bën për ‘ujë të ftohtë’ drejtuesit e policisë: Reflektoni urgjent, po toleroni horrat, por jo qytetarët

“Lum denoncimesh për sjelljen e efektivëve”, Gledis Nano
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së Brendshme

Tragjedia në Himarë, nis protesta para ministrisë së
x

Sport

Roma kaloi në avantazh/ Shihni reagimin e tifozëve italianë tek Amfiteatri në Tiranë (VIDEO)

Roma kaloi në avantazh/ Shihni reagimin e tifozëve italianë tek

Skuadra e Romës ishte e para që gjeti golin në Air Albania, duke zhbllokuar finalen e Ligës së Konferencave.

Teksa tifozët brenda stadiumit janë të shumtë, e njëjta situatë është dhe jashtë tij, ku ata që nuk mundën të siguronin bileta po e ndjekin sfidën live në dy zona të veçanta. Në një video të siguruar nga Gazeta Shqip shihet gëzimi që kanë përjetuar në momentin e golit të Nicolo Zaniolos tifozët italianë që ndodhen në zonën e Amfiteatrit tek liqenin, në kryeqytet.