BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë: Ja cili është kryebashkiaku që nuk do rikandidojë dot në zgjedhjet e ardhshme pasi do të jetë nën hetim

Skandali me inceneratorët, ish-deputeti plas deklaratën e fortë:
x

Sport

Roma rrëmbeu kupën e Conference League, ja skuadrat e radhës që do luajnë në stadiumin ‘Air Albania’

Roma rrëmbeu kupën e Conference League, ja skuadrat e radhës

Skuadra italiane nën drejtimin e Jose Mourinhos arriti një fitore magjike në stadiumin ‘Air Albania’ në Tiranë.

Drejtori i projekteve në FSHF, Erand Ibrahimi, në një intervistw televizive u shpreh se çdo gjë shkoi sipas planit.

Më tej tha se ndalimi i qarkullimit të makinave bëri që fluksi i tifozëve të përballohej me sukses. Ibrahimi shtoi se organizimi në stadium ishte perfekt.

Erand Ibrahimi: Pikëpyetjet ishin të shumta dhe mund të them se nëse UEFA dhe ne kishim plan A, B, D, për të përmbushur çdo lloj pritshmërie, mund të them se ne i qëndruam nga fillimi vetëm plani A. Trafiku i Tiranës e përballoi me shumë sukses të gjithë fluksin e tifozerive. Nuk patëm incidente, ndërsa organizimi në stadium mund të them se ishte një prefeksion sa mund të ishte dhe një finale e Champions league.

I pyetur se a do të luhen ndeshje të ekipeve shqiptare në stadiumin ‘Air Albania’ Ibrahimi është shprehur:

Ne presim të luajmë në Air Albania ndeshjen me Izraelin. Do të jetë një stadium edhe më mahnitës dhe tërheqës për të gjithë ata që do të ndjekin ekipin kombëtar dhe klubet pa dyshim.