Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë shkarkimesh: Ja kush do largohet nga detyra

Priten zhvillime të reja! Kryeministri Rama paralajmëron valë
x

Sport

Ronaldo dhe Dybala puthen në buzë pas golit? Shikoni videon që po bën xhiron e rrjetit

Ronaldo dhe Dybala puthen në buzë pas golit? Shikoni videon që po

Juventus luajti kundër Parmas mbrëmjen e të dielës, sfidë që e fitoi me dygolëshin e Cristiano Ronaldos.

Në golin e dytë, portugezi u shërbye nga futbollisti argjentinas, Dybala.

Ndërkohë, duke vrapuar për të festuar, Ronaldo përqafon Dybalan, ndërsa në një moment, kur argjentinasi kthen kokën, të dy futbollistët duket sikur puthen në buzë.

Në fakt, duket sikur gjithçka ndodhi aksidentalisht, pasi në çast të dy lojtarët përqafohen dhe vijojnë festën e golit.Megjithatë, mediat e huaja i kanë kushtuar rëndësi këtij çasti duke e shpërndarë videon për ndjekësit në rrjetet sociale dhe ato online.