BREAKING NEWS

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e fortë: Duan të heqin Edi Ramën

Dosja e nxehtë në SHBA, deputeti i PS bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së reagon mbi çështjen "McGonigal": Rama nuk mund të jetë kryeministër i shqiptarëve

"Lidhje e fshehtë dhe aspak zyrtare", deputeti i PD-së
x
BREAKING NEWS

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e skandalit “Mcgonigal” dhe hedh dyshime të forta: Si e ndihmoi ish e dashura e shefit të FBI Edi Ramën

“Askush nuk e thotë...”, Kreshnik Spahiu zbardh prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar ish-agjentin e FBI-së, nuk jap detaje për çfarë biseduam, por..

Skandali “McGonigal”/ Gjiknuri e pranon: Edhe unë e kam takuar
x
BREAKING NEWS

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu zbulon politikanin e lartë: Ka marrë një goditje të fortë politike dhe mediatike

Kush është i përkëdheluri i Perëndimit? Kreshnik Spahiu
x
BREAKING NEWS

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon ashpër: Edi Rama nuk mund të shpëtojë, shkatërroi imazhin e Shqipërisë

"Ne jemi si 'Republikat e bananeve'...", Abilekaj reagon
x
BREAKING NEWS

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e ndajnë atë nga Berisha

Situata në PD/ Gazmend Bardhi liston cilat janë 3 arsyet që e
x
BREAKING NEWS

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet ashensori me njerëz brenda në Tiranë

Ngjarje e rëndë/ Nga kati i pestë te zeroja, shkëputet
x

Sport

Ronaldo dhe Messi “përplasen” në Arabinë Saudite, zbulohen formacionet zyrtare

Ronaldo dhe Messi “përplasen” në Arabinë Saudite,

Një miqësore luksi do të shijojmë sot në orën 18:00 teksa në stadiumin “King Fahd” do të vihen përballë ekipi më i mirë i përbërë nga Al-Nassr dhe Al-Hilal përballë PSG. E gjithë vëmendja është tek dueli i Messit dhe Ronaldos, që do të vihen edhe njëherë përballë njëri-tjetrit.

Asi portugez është zgjedhur edhe si kapiteni i ekipit dhe do të zbresë në fushë përherë të parë pas transferimit të tij të bujshëm. Skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare dhe misioni i fitores bëhet akoma më i vështirë për Ronaldon teksa përballë ka jo vetëm Messin por edhe dy yjet e tjerë, Mbappe e Neymar.

Al-Nassr & Al- Hilal All Stars (4-3-3): Ospina; Al-Burayk, Al-Boleahi, Gonzalez, Konan; Talisca, Cuellar, Al-Juwayr; Marega, Ronaldo, Ighalo. Trajner: Marcelo Gallardo

PSG (4-3-1-2): Navas; Hakimi, Ramos, Bitshiabu, Bernat; Vitinha, Sanches, Soler; Messi; Mbappe, Neymar. Trajner: Christopher Galtier