BREAKING NEWS

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë që s’di pronarin, shteti vijon të paguajë

Ish-prokurori reagon për hetimin e iceneratorëve: SPAK thotë
x
BREAKING NEWS

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në burgun e Drenovës alarmon policinë

“Gëlltita brisqe”/ I dënuari i rrezikshëm në
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një telefonatë me zërin e Vis Martinajt nga jashtë

Gazetari i njohur zbulon informacionin e bujshëm: Ka ardhur një
x
BREAKING NEWS

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt

Avokati zbulon zhvillimet e fundit për hetimet e Ahmetajt
x
BREAKING NEWS

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga çështja e inceneratorit

Ish-prokurori: Ja çfarë ka sjell veçimi i Ahmetaj nga
x
BREAKING NEWS

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja faktet

A do të arrstohet Ahmetaj? Ish-prokurori plas 'bombën': Ja
x
BREAKING NEWS

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues kanë lidhje grupet kriminale

Gazetari del me deklaratën e fortë: Ja me cilin post drejtues
x
BREAKING NEWS

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës së fundit

Bonus shtesë për pensionistët, publikohet VENDIMI i minutës
x

Sport

Ronaldo dhe Neymar festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin yjet e futbollit

Ronaldo dhe Neymar festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin

Dy futbollistë yje festojnë sot më 5 shkurt ditëlindjen. Bëhet fjalë për sulmuesin portugez Cristiano Ronaldo dhe sulmuesin brazilian Neymar. CR7 është 38 vjeç dhe braziliani feston ditëlindjen e tij të 31-të.

Ronaldo u transferua në kampionatin e Arabisë Saudite në fund të vitit të kaluar, duke nënshkruar një kontratë 2.5-vjeçare me klubin Al-Nasr. Javën e kaluar, Cristiano realizoi golin e parë me penallti.

Sa i përket Neymarit, braziliani ka mbrojtur ngjyrat e gjigantëve parizian që nga gushti i 2017-ës. Marrëveshja e tij aktuale me PSG-në zgjat deri në mesin e vitit 2025