BREAKING NEWS

4 kërkesa për sekuestro pasurie mbërrijnë në SPAK, Klodiana Lala zbulon emrat kush janë ‘shënjestrat’

4 kërkesa për sekuestro pasurie mbërrijnë në SPAK,
x

Sport

Ronaldo feston ditëlindjen, dhurata që i ka bërë partnerja e tij Georgina as që ju shkon në mendje

Ronaldo feston ditëlindjen, dhurata që i ka bërë partnerja e

Cristiano Ronaldo feston sot 35-vjetorin e tij të lindjes dhe në këtë ditë speciale ka marrë plot urime nga miq, familjarë e fansa.

Por, vëmendjen e mori surpriza speciale e partneres së tij, Georgina-s, e cila është munduar ta bëjë sa më të lumtur partnerin e saj.

Ajo i ka dhuruar futbollistit një buqetë të madhe me trëndafila të bardhë, ndërsa Ronaldo ka pozuar i buzëqeshur.

Krahas postimit në InstaStory, Georgina ka shkruar fjalët e ëmbla:

“Për 1000 vite të tjera krah teje, të duam babi”- shkruan ajo.

Partnerja e Ronaldos do të prezantojë këtë vit në natën finale të festivalit “Sanremo”, së bashku me moderatoren shqiptare Alketa Vejsiu.

Ronaldo feston ditëlindjen, dhurata që i ka bërë partnerja e