Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ronaldo i bën kërkesën e veçantë Juventusit

Postuar: 07/09/2018 - 10:00

Aventura e Kristiano Ronaldos te Juventusi nuk ka nisur aspak mirë pasi në 3 ndeshjet e para ai nuk ka mundur të gjejë ende golin e parë.

Gjithsesi, përveç formës së dobët që po kalon, futbollistin e shqetëson edhe një problem i ri. Portugezi është i merakosur për sigurinë e tij dhe të familjes.

Sipas italianes Corriere di Torino, lojtari më i mirë në planet ka frikë për sigurinë e familjes së tij.

Ronaldo i ka bërë një kërkesë të veçantë klubit që t’i risin numrin e truprojave.

Plot tre roje personalë thuhet të ketë kërkuar ylli portugez. Dy duhet të ruajnë atë dhe familjen e tij, ndërsa njëri vetëm shtëpinë.

Që kur ka mbërritur në Itali, ka shkaktuar një kaos të madh në qytetin e Torinos.

Kjo u pa që kur bëri vizitat mjekësore, me mijëra tifozë që prisnin me padurim për të bërë një foto me të.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 21

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 20:53

Tifozët skocezë të cilët kanë nisur të vijnë në Tiranë që prej të mërkurës për ndeshjen e të shtunës  mes dy kombëtareve, përveç paraqitjes së tyre sportive gjithashtu do të dhurojnë 5 mijë paund për fëmijët me

Postuar: 15/11/2018 - 19:08

Ish-ylli i skuadrës së Barcelonës, Alex Song tregoi së fundmi për tmerrin që kaloi te skuadra rus

Postuar: 15/11/2018 - 11:00

Ditën e djeshme qarkulloi në të gjitha mediat se duart e mafias italiane janë në tregun e basteve

Postuar: 15/11/2018 - 08:59

Granit Xhaka është një ndër futbollistët me origjinë shqiptare, që kanë shkëlqyer në arenën ndërk

Postuar: 15/11/2018 - 07:20

Rivaliteti midis Hoze Murinjos dhe Pep Guardiolës dihet.

Postuar: 15/11/2018 - 07:18

Qeveria mori dje vendim për kriteret, mënyrën e shpërblimit dhe përfitimin e trajtimit për përgat

Postuar: 15/11/2018 - 07:16

Shqipëria do të luajë mbrëmjen e së shtunës në stadiumin “Loro Boriçi” ndaj Skocisë,