BREAKING NEWS

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama: Mos hapni llafe kot. Ja cilin qytet kam zgjedhur

Do kandidojë në Durrës përballë Bashës? Vjen
x

Sport

Ronaldo merr vendimin përfundimtar për të ardhmen

Ronaldo merr vendimin përfundimtar për të ardhmen

Prej dy vitesh në Torino, Cristiano Ronaldo përflitet shpesh edhe për largim nga Juventusi, megjithatë, duket se portugezi nuk e shkon nëpërmend diçka të tillë.

Pas fitimit të titullit kampion, CR7 lëshoi ndër të tjera dhe një të dhënë të rëndësishme për të ardhmen e tij.

"Tani të ecim përpara për titullin tim të tretë”, u shpreh Ronaldo.