BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Sport

Ronaldo “ndez” atmosferën në Old Trafford pas debutimit te United

Ronaldo “ndez” atmosferën në Old Trafford pas debutimit te

Christiano Ronaldo do të jetë lojtari më i ri i Manchester United.Në Mançester po presin me padurim orën 16:00 ku Kristiano Ronaldo do të debutojë për të dytën herë me fanellën e Junajtid, në takimin ku do të zhvillohet në stadiumin “Old Traffordd” ndaj Njukasëllit, e vlefshme për javën e katërt të Premier Ligës angleze.

Në qytetin e Mançeterit, sidomos në stadiumin e “Old Trafford” shihet entuziazmi për të “përqafuar” sërish Kristiano Ronaldon.

Shihen postera dhe foto të tij, por edhe tifozë që do të shohin sfidën ndaj Njukasëllit me fanellën e tij. Ronaldo është rikthyer tek “djajtë e kuq” pas 12 vitesh, pas aventurës së tij 9-vjeçare tek Reali i Madridit dhe 3-vjeçare me Juventusin.