BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat ‘bombë’ dhe paralajmëron Sali Berishën: Ja si gënjeu stafi i tij i çoroditur dhe i trembur

Zgjedhjet për kreun e PD/ Spartak Ngjela zbulon prapaskenat
x
BREAKING NEWS

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë dosje”/ Taulant Balla shpërthen ndaj Sali Berishës e familjarëve të tij dhe nuk lë gjë pa nxjerrë: Pastrim parash me...

“Ku je SPAK? Pse nuk e çon deri në fund këtë
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’ Talo Çela dhe bën këtë lëvizje nga arratia, Klodiana Lala jep detaje

Artan Hoxha tha se mund të jetë vrarë, ‘ringjallet’
x
BREAKING NEWS

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet, dyshohet për të lënduar

Shpërthim i fuqishëm pranë një karburanti në Shkozet,
x
BREAKING NEWS

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë, KPK shkarkon nga detyra prokuroren e njohur (EMRI)

Prej më shumë se 3 dekadash në sistemin e drejtësisë,
x
BREAKING NEWS

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/ Nis hetimet pasurore për 32 emrat 'VIP' që bënë bujë në mega-operacionin, në “sitë” llogaritë bankare dhe pronat e paluajtshme

SPAK një tjetër goditje të fuqishme/  Nis hetimet pasurore
x
BREAKING NEWS

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për zgjedhjen e Presidentit të ri zgjat vetëm 3 minuta, ja çfarë pritet të ndodhë sot në orën 18:00

Digjet raundi i dytë/ Mbledhja në Komisionin e Ligjeve për
x
BREAKING NEWS

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur që do bëjë kryeministri Rama shumë shpejt: Nuk e ka lënë me kaq

‘Bomba’ e Arian Çanit, zbulon lëvizjen e papritur
x

Sport

Rrëfim befasues i ish-pilotit të Moto GP: U infektova me dëshirë me koronavirus, ja arsyeja

Rrëfim befasues i ish-pilotit të Moto GP: U infektova me

Marco Melandri, ish piloti i Moto GP, ka bërë së fundmi një rrëfim shokues duke pranuar se është infektuar me vetëdije të plotë pasi është kundër vaksinimit: “U infektova qëllimisht, por hasa shumë vështirësi për ta marrë virusin. E bëra me vetëdije për të qenë në korrekt me rregullat, për të qëndruar i qetë për disa muaj pasi nuk e shihja vaksinën si një alternative të vlefshme”.

Marco Melandi vijon betejën e tij të gjatë në rrjetet sociale duke qenë kundër green pass, dhe kundër vaksinës me detyrim.

Melandri e bërë publik historinë e tij në funksion të kauzës që ka nisur: “Jam mirë, kam qenë mirë që në momentin e parë, totalisht asimptomatik. Jam negativ prej disa kohësh, dhe nuk do ta kisha kuptuar nëse nuk do të ma kishte thënë një djalë që doli pozitiv pas kishte pasur kontakt me mua. Shumë njerëz tani, pasi kanë bërë dy doza të vaksinës, preferojnë të infektohen se sa të bëjnë dozën e tretë”, u shpreh ndër të tjera, Marco Melandri.