BREAKING NEWS

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr prapaskenat e rënda, i përgjigjet akuzës ‘bombë’ të Sali Berishës: Unë e paralajmërova që...

“Urdhërove vrasjen e Azem Hajdarit!”, Fatos Klosi nxjerr
x

Sport

Rrëzimi i portierit nga kati i gjashtë i pallatit, Partizani jep lajmin e madh

Rrëzimi i portierit nga kati i gjashtë i pallatit, Partizani jep

Disa ditë më parë, zona e Komunës së Parisit u trondit nga aksidenti i portierit të Partizanit, Aldo Teqja.

Mjekët japin sinjale pozitive për gjendjen shëndetësore të futbollistit të të klubit Partizani

Diçka të tillë e komunikon vetë klubi i kuq, te cilët nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, njoftojnë se Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Partizani ka postuar një foto ku shfaqen disa nga pjesëtarët e klubit, të cilët janë përkrahë portierit.

Kujtojmë se nga kati i gjashtë i këtij pallati, 24-vjeçarit iu kërkua nga nëna e tij të rregullojë tendën në ballkon dhe për fat të keq në atë moment ka ndodhur gjithçka. Tendat e kateve më poshtë, zona e lulishtes dhe mbi të gjitha fati i tij, bën që gjithçka të kalojë paq.