BREAKING NEWS

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë me koronavirus në qytetin që deri tani ishte imun, infektohet një shitës në treg

Shpërthen një tjetër vatër, shënohet rasti i parë
x

Sport

“Runi më jepte viagra, e bënte në mënyrë të qëllimshme”, ish-sulmuesi i njohur rrëfen historinë e çuditshme: Isha i vetmi person në stërvitje me 3 këmbë

“Runi më jepte viagra, e bënte në mënyrë të

Karlton Kol ka zbuluar një histori të çuditshme gjatë kohës së tij në kombëtaren angleze. Ish-sulmuesi i Uest Hemit luajti vetëm 7 ndeshje gjatë karrierës së tij me “Tre Luanët”, por kjo nuk e pengoi Runin me shokë ta vinin në lojë.

36- vjeçari tregon se atij ia kishin ndërruar qëllimisht vitaminën me viagra dhe i është dashur të stërvitej i erektuar. “Unë isha i vetmi person në stërvitje me tri këmbë. Një gjë të tillë ma bënë Defo, Runi dhe Shon Rajt-Filips përpara ndeshjes kundër Holandës në 2009-ën.

Kujtova se më dhanë një vitaminë, por ishte një viagra. Isha lojtari më i shpejtë në stërvitje”, tregon Kol, duke shtuar se trajneri Fabio Kapelo, pavarësisht vështirësive të ereksionit, nuk e mësoi kurrë rrengun që i bënë shokët e kombëtares.

“Runi më jepte viagra, e bënte në mënyrë të

“Runi më jepte viagra, e bënte në mënyrë të