BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Sport

San Marino-Shqipëri/ Zhbllokohet rezultati, shënon Manaj (VIDEO)

San Marino-Shqipëri/ Zhbllokohet rezultati, shënon Manaj  (VIDEO)

Shqipëria ka gjetur golin e avantazhit dhe ka zhbllokuar sfidën në San Marino. Pas një ore lojë, kuqezinjtë kanë gjetur rrjetën me Manaj, në një goditje këndi.

Sulmuesi kuqezi ka kërcyer në zemër të zonës së rreptësisë dhe i pashqetësuar ka mposhtur portierin.