BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Sport

Santos drejt pankinës së Polonisë, Koman rimerr Holandën

Santos drejt pankinës së Polonisë, Koman rimerr Holandën

Tekniku Fernando Santos mund të fillojë një aventurë të re, duke drejtuar Kombëtaren e Polonisë. Gazetari i njohur, Fabrizio Romano, ka raportuar se tashmë mes palëve një marrëveshje është afër. Polonia thuhet se po i afrohet marrëveshjes me Santosin, me një kontratë që pritet të jetë e vlefshme deri në qershor të vitit 2026. Ish-trajneri i Portugalisë thuhet se tani po diskuton detajet përfundimtare për të kompletuar marrëveshjen. Nëse arrihet marrëveshja, 68-vjeçari do të bëhej pasardhës i Çeslav Miçnieviç, me të cilin Federata polake ndërpreu bashkëpunimin shkaku i rezultateve jo të mira në Kupën e Botës “Katar 2022”. Santos është i lirë që nga dhjetori i vitit të kaluar, kur u largua nga pozita e trajnerit te Portugalia pas eliminimit në Kupën e Botës. Ndërkohë, dje Holanda emëroi Roland Koman si trajner që pason Luis Van Gal.