BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

Sara i punoi një rreng dhe bëri sikur i plasën ujërat, Ledri nuk heq dorë, kërkon të...

Sara i punoi një rreng dhe bëri sikur i plasën ujërat, Ledri

Ditën e djeshme Sara i punoi një rreng Ledrit, duke bërë sikur i kishin plasur ujërat. Reperi reagoi i emocionuar dhe u tregua shumë i kujdesshëm ndaj partneres.

Kur Sara i tregoi që ishte thjesht një rreng, Ledri nuk e priti aspak mirë. Ai u shfaq i prekur dhe i zhgënjyer pasi gjithçka iu duk shumë reale. Mirëpo, reperi nuk do ta lërë me kaq dhe ka vendosur "t'i hakmerret" partneres.

Ai ka shpërndarë videon e saj në Instastory, duke kërkuar ndihmën e ndjekësve se si t'ia kthejë rrengun. "Pres ide qysh me ja kthy, n'dm. Faleminderit", ka shkruar Ledri.

Sara i punoi një rreng dhe bëri sikur i plasën ujërat, Ledri