BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Sport

Shanset nuk kanë përfunduar ende, ja si e kap Shqipëria “Play-Offin” në ndeshjet e mbetura

Shanset nuk kanë përfunduar ende, ja si e kap Shqipëria

Shqipëria ka ende shanse.

Në ndeshjen pasardhëse Shqipëria luan në Angli, ndërsa polakët në transfertë ndaj Andorrës. Llogaritë e leverdishme për Shqipërinë në këto sfida të 12 nëntorit janë që kuqezinjtë të fitojnë në Angli, ndërsa Polonisë t’i “merren këmbët” në Andorrë. Pastaj në ndeshjen e fundit Shqipëria duhet të bëjë detyrën me Andorrën, ndërsa duhet shpresuar te një ndalesë e Polonisë në shtëpi ndaj Hungarisë. Një mundësi tjetër është që të besuarit e Rejës të marrin pikë në Angli, të fitojnë me Andorrën dhe të shpresojnë te një humbje e mundshme e Polonisë me Hungarinë.