BREAKING NEWS

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në duar

‘Zbutet’ presidenti Meta, jep mesazhin e koduar me mimoza në
x

Sport

Sherr masiv, shqiptarët “u hapin luftë” britanikëve në Kamëz

Sherr masiv, shqiptarët “u hapin luftë” britanikëve

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Kamëz.

Gjatë lojës së regbisë midis skuadrës britanike ‘Great Britain Pioneers’  dhe Kombëtares Shqiptare të Regbisë në Kamëz ka plasur sherri midis lojtarëve.

Shkelma dhe grushte ka patur në sherrin ku u përfshinë disa lojtarë. Arbitri serb ka ndërhyrë në mes të lojtarëve dhe ka kërkuar ndihmën e kapitenëve të ekipeve.

Pasi u vu qetësi në fushë, ndeshja rinisi sërish.