BREAKING NEWS

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me Amerikën, ishte aq mendjelehtë. Shpëton vetëm nëse ikën në...

Llallën e pret burgu, Spartak Ngjela: Mendonte se do fitonte luftën me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia bën lëvizjen e menjëhershme

SPAK lëshon urdhër arrestin për Adriatik Llallën, Policia
x
BREAKING NEWS

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë ambasadorja Yuri Kim, paralajmëron aksion kundër zyrtarëve të korruptuar: Askush nuk është mbi ligjin!

Fundoset Adriatik Llalla, REAGON për herë të parë
x
BREAKING NEWS

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillime: Drejtësia e re po vepron! E gjithë armata e punonjësve të drejtësisë ishte e lidhur me...

Adriatik Llalla dënohet me burg, Frrok Çupi bën
x
BREAKING NEWS

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon kush e ka radhën pas Sali Berishës dhe paralajmëron ‘TËRMET’ në skenën politike shqiptare: Ky politikan është një model skizofrenik. Rama mund të detyrohet të...

“Me kë do të fillojë SPAK-u?”/ Spartak Ngjela tregon
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon vendimet marra

Përfundon mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ahmetaj zbulon
x
BREAKING NEWS

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në drejtësi”, Klodiana Lala zbulon informacione për vendndodhjen e ish-kryeprokurorit: Më kanë ardhur foto! Avokati paraqiti akt ekspertimin, vuan nga një sëmundje e…

“Adriatik Llalla, kurbani i parë i reformës në
x
BREAKING NEWS

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën, ja çfarë ndodh nëse nuk paraqitet ish kryeprokurori pasi ka një javë që është larguar jashtë vendit

Jepet vendimi përfundimtar, GJKKO dënon me burg Adriatik Llallën,
x

Sport

Shevchenko merr vendimin e papritur

Shevchenko merr vendimin e papritur

Andrei Shevchenko ka dhënë dorëheqjen si trajner i kombëtares së Ukrainës. Legjenda, ish-fitues i “Topit të Artë” kur luante me Milanin, e ka njoftuar këtë me një deklaratë përmes rrjeteve të tij sociale:

"Sot përfundoj kontratën time me Federatën e Futbollit të Ukrainës. Kam kaluar pesë vite me ekipin kombëtar të Ukrainës. Ishte një punë e vështirë, por treguam se ne jemi të aftë të luajmë futboll modern.

I jam mirënjohës presidentit dhe komitetit ekzekutiv të Federatës së Futbollit të Ukrainës për mundësinë që më dhanë të punoj me ekipin kombëtar. Unë jam gjithashtu mirënjohës për të gjithë lojtarët dhe të gjithë njerëzit që ndihmuan dhe u përfshinë në ekip.

I falënderoj të gjithë tifozët për mbështetjen dhe kritikat e tyre. Së bashku kemi treguar se futbolli ynë mund të jetë përsëri konkurrues".