BREAKING NEWS

“Elsën e ‘dogjën’ në Romë”/ Frrok Çupi zbardh zhvillimet më të fundit për ngjarjen që bëri bujë dhe me çfarë po merret këngëtarja: Ja VENDIMI i Gjykatës së Romës për Elsa Lilën. Ky është lajmi, por askush nuk e publikon

“Elsën e ‘dogjën’ në Romë”/ Frrok
x
BREAKING NEWS

“Nuredin Dumani vriste për... ”, Sali Berisha plas deklaratën 'bombë'

“Nuredin Dumani vriste për... ”, Sali Berisha plas
x
BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x

Sport

Harrojeni Mesin dhe Ronaldon, sportisti amerikan nënshkruan kontrantën me shifrën marramendëse

Harrojeni Mesin dhe Ronaldon, sportisti amerikan nënshkruan kontrantën

Tom Bredi ka hedhur firmën në kontratën e tij të re duke u siguruar se do të përfitojë shifra marramendëse të paktën edhe një dekadë… pasi të jetë larguar nga fusha e lojës.

Ylli i NFL (futbollit amerikan), i cili vendosi të kthehej nga “pensioni” në moshën 44-vjeçare për të tentuar një tjetër titull kampion me Tampa Bej, ka nënshkruar një kontratë shumë të veçantë.

Gjiganti i transmetimeve televizive, FOX Sports, ka bërë të ditur se ka nënshkruar me Bredin duke e kthyer atë në ekspertin e saj për NFL-në, pasi ai të mbyllë karrierën e tij në fushën e lojës.

Bredi, i cili ka fituar 7 tituj kampion në NFL, ka firmosur një marrëveshje ekskluzive për 10 vite, me një shifër marramendëse që vështirë se përfitohen nga sportistët aktualë, në çdo lloj sporti.