BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Sport

Shifra marramendëse, nuk do ta besoni sa shitet një biletë në finalen e Conference League

Shifra marramendëse, nuk do ta besoni sa shitet një biletë

Roma dhe Feyenoord luajnë më 25 maj ora 21:00 finalen e Conference League. Ky kompeticion u zhvillua për herë të parë këtë sezon dhe stadiumi kombëtar shqiptar do e presë ndeshjen e fundit.

Dhjetëra mijëra tifozë priten ditën e ndeshjes në Tiranë, me tifozë italianë dhe hollandezë që do vijnë për të fituar trofeun e tretë më të rëndësishëm europian.

Stadiumi ka një kapacitet rreth 22 mijë vende dhe tashmë është shitur i gjithi. Çfarë bie në sy është lulëzimi i tregut të zi online.

Biletat ishin të ndara në katër kategori, me çmime që varionin nga 25 deri 125 euro në varësi të pozicionit në stadium. Ndërsa “online” në faqe të ndryshme po shiten për çmime deri 3000 euro.