Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shihni ndryshimin që ndodh në stadiumin “Santiago Bernabeu” pas largimit të Ronaldos

Postuar: 12/07/2018 - 20:10

Ronaldo tashmë nuk është më një lojtar i Realit të Madridit. Fanella me numër 7 e portugezit nga ngelu pra pronar dhe ende nuk është vendosur se kush do ta ,mbajë atë numër.

Ndërkohë që në dhomat e zhveshjes së ekipit “LosBlancos” është hequr dhe fotografia e “yllit” luzitan. Në vend të fotografisë së Krisitano Ronaldos në dollapin të cilin ai e përdori për 9 vjet duket të jetë e vendosur fotografia me logon e klubit spanjoll.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/07/2018 - 15:35

Ronaldo ka blerë një makineri nga “NASA” për shifrën e 2 milionë eurove. Kjo pajise do ta ndihmojë 33 vjeçarin të stërvitet pa forcën e rëndesës.

Postuar: 23/07/2018 - 13:39

Elseid Hysaj duket se nuk i ka punër mirë te Napoli.

Postuar: 23/07/2018 - 08:51

Përmes punës së tij të palodhur, Kroacia arriti që të shënonte në sukses historic, duke u renditu

Postuar: 23/07/2018 - 07:35

Në moshën 29-vjeçare Mesut Ozil tërhiqet nga kombëtarja gjermane, një lajm ky që me siguri do të

Postuar: 22/07/2018 - 16:20

Mbrojtësi brazilian i Realit të Madridi, Marselo është shumë i mirë në kërcim dhe këtë ai e ka tr

Postuar: 22/07/2018 - 16:05

Zlatan Ibrahimoviç u transferua te Los Anxhelos Galaksi nga Mançester Junajtid dhe ka shënuar gol

Postuar: 22/07/2018 - 15:33

Egjiptiani i Liverpool,  Muhamed Salah, pati një vit mjaft të sukseshëm me performancën e ti