BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Shkarkohet trajneri i Tiranës

Shkarkohet trajneri i Tiranës

Pas humbjes ndaj Korabit me rezultatin 0-1, klubi i Tiranës ka marrë vendimin për shkarkimin e trajnerit Emmanuel Egbo.

Lajmi është bërë zyrtar nga vetë skuadra, e cila ka sqaruar se shkak për këtë shkarkim të nigerianit është bërë rezultati i dobët dhe ecuria jo e mirë e skuadrës.

“Pas ecurisë jo të mirë të skuadrës në ndeshjet e fundit, Egbo nuk do të jetë më në krye të bardhebluve për shkak të rezultateve të munguara”, shkruhet në njoftimin e kryeqytetasve.