Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shkoi për të festuar me tifozët, futbollisti shqiptar bie në një gropë rreth 3 metra të thellë

Video: 

Postuar: 21/09/2018 - 20:10

Lojtari i Zyrich, Benjamin Kololli, është bërë mjaft i famshëm ditët e fundit pas golit të shënuar në  Europa League ndaj AEK Larnaka.

Përpos golit të tij, ajo që po bën xhiron e botës është videoja e festimit.

Mesfushori i përfaqësueses së Kosovës vrapoi drejt tifozëve pas golit të shënuar, por kur kaloi një tabelë, ra një gropë rreth tre metra të thellë.

Videoja po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale, ndërsa vetë Kololli u shpreh për këtë incident.

Ai tha:

Vetëm pasi kisha kërcyer e pashë gropën, ishte ndoshta 3 metra e thellë.

Lojtarët tjerë u desh të më ndihmonin për të dalë nga gropa, por fatmirësisht gjithçka është në rregull.”

Video e rrëzimit:

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/12/2018 - 23:23

 Në Spanjë, Barcelona arriti një tjetër fitore të thellë në transfertë. Katalanasit fituan në Valencia ndaj Levantes me rezultatin 5-0.

Postuar: 16/12/2018 - 19:04

Liverpooli ka fituar derbin anglez ndaj Manchester United me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme

Postuar: 16/12/2018 - 18:35

Liverpooli ka kaluar përsëri në epërsi ndaj Manchester Unitedit falë golit të bukur të Xherdan Sh

Postuar: 16/12/2018 - 16:19

Ndeshja e fundit në kampionat e Lacios ndaj Sampdorias, nuk ka rezultuar mjaft pozitive për gardi

Postuar: 16/12/2018 - 07:39

Kampionati anglez po dhuron emocione të bukura dhe spektakël javë pas jave, teksa dje Mançester S

Postuar: 16/12/2018 - 07:38

Kategoria Superiore po luan ndeshjet e javës së 17-të të saj, ku dje ranë në sy fitoret e ekipeve

Postuar: 16/12/2018 - 07:37

Një nga personalitetet e futbollit korçar dhe atij kombëtar, Dhimitraq Xhambazi, vijon të besojë