BREAKING NEWS

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte vënë në dispozicion të bandës së drogës”, Alibeaj reagon ndaj arrestimit të ish-shefit të policisë: Trafiku bëhej me bekimin e kryeministrit dhe ekzekutohej nga Saimir Tahiri

“Dëshmia më e qartë se Policia e Shtetit ishte
x
BREAKING NEWS

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga arrestimi, ja ku ishte fshehur fshehur për 5 vite ish-shefi i policisë që u arratis nga Muriqani

Policia e kërkonte që prej 2017/ Zbardhen detaje të reja nga
x
BREAKING NEWS

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve, arrestohet në Berat ish-shefi i Policisë së Dhërmiut

Emri/ I përfshirë në trafikun e drogës së Habilajve,
x
BREAKING NEWS

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do të jenë subjekt i drejtësisë”, paralajmërimi i fortë i Vangjelit: ‘Moti politik’ do të bëhet shumë më i nxehtë në shtator

“Personazhe të njohur, të majtë e të djathtë do
x
BREAKING NEWS

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe vështirësi të madhe policinë”, Klodiana Lala zbardh detaje të reja nga humbja e kontakteve me Martinajn: Ja cilat janë tre zonat që po hetohen

“Ngjarje që ka vënë në dilemë dhe
x
BREAKING NEWS

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si pasojë e korrupsionit”, Meta plas deklaratën e fortë dhe akuzon qeverinë: Durrësi nën presionin e mafies

“Shkatërrimi i ndërtesave gjatë tërmetit, erdhi si
x
BREAKING NEWS

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të fundit

Mister fati i Ervis Martinajt, Klodiana Lala zbulon mesazhin e tij të
x
BREAKING NEWS

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po ngushtohet!”, Dritan Abazoviç bën deklaratën e fortë dhe i bën thirrje Prokurorisë: Ata që duan të më ‘heqin kokën’, të nxitojnë, pasi...

“Rrethi atyre që duan destabilizimin e Malit të Zi po
x

Sport

Shokon ish-portieri i Gjermanisë, bën veprimin e papritur ndaj fqinjit të tij

Shokon ish-portieri i Gjermanisë, bën veprimin e papritur ndaj fqinjit

Jens Lehmann nuk ndryshon kurrë. Ish-portieri gjerman kishte një karakter të vështirë në fushë, por i tillë është edhe jashtë saj. “Bild” raporton se 52-vjeçari ka humbur durimin. Ai ka marrë një sharrë elektrike dhe ka shkatërruar garazhin e një fqinji.

Shkaku? Ai pretendon se fqinji kishte ndërtuar një garazh të ri në tokën e tij, duke i zënë pamjet e mrekullueshme të liqenit Starnberg. Gjermani ka një pronë në liqenin Starnberg prej 15 vitesh. Ishte viti 2007 kur ai luante me Arsenal, ndërkohë që e bleu për 4.2 milionë euro.

E përditshmja gjermane gjithashtu pretendon se Lehmann u përpoq të fikte një kamerë sigurie në mënyrë që të mos zbulohej. Kjo nuk është hera e parë që ai shkakton probleme në zonën ku jeton. Policia gjermane ka nisur hetimet për ngjarjen e ndodhur.

Lehmann u aktivizua gjatë karrierës së tij me klube si Arsenal, Milan, Schalke 04, Dortmund dhe Stuttgart, ndërkohë që mbrojti portën e kombëtares gjermane në 61 raste.