Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar

Paketa e Biznesit në mbështetje të çdo biznesi shqiptar
x

Sport

Short për kapitenin e ri te Barcelona, ja fituesi

Short për kapitenin e ri te Barcelona, ja fituesi

in e ri. Ashtu si sezonin e shkuar, kapiten është zgjedhur Lionel Messi.

Edhe pse e ka vitin e fundit në Barcelonë, argjentinasi është votuar nga shokët e skuadrës dhe do ketë nderin të mbajë shiritin në krah.

Pike, Buskets dhe Roberto do jenë tre zëvendës kapitenët e tjerë.

Messi është pak mbrapa me përgatitjet pasi e ka filluar fazën stërvitore me vonesë për shkak se dëshironte të largohej nga katalanasit.