BREAKING NEWS

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri dhe jep lajmin "e keq" për Edi Ramën

Milaim Zeka paralajmëron arrestime "VIP" në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në pallatin e Kremlinit zbulojnë sëmundjet që rrezikojnë jetën e Putinit: Do të vdesë brenda 2...(VIDEO)

Vjen deklarata ‘bombë’, spiunët që hynë në
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën shqiptare: Ja goditja që do të marrë Sali Berisha në 7 korrik dhe 4 dosjet e SPAK që do të tronditin opozitën, Meta përgjegjës për korrupsionin në Shqipëri

Fatos Klosi paralajmëron “tërmet” në politikën
x
BREAKING NEWS

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve ushqimore, sa lek do të shiten duke nisur nga 1 kg sheqer deri tek...

Bordi merr vendimin, publikohen çmimet e reja të produkteve
x
BREAKING NEWS

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe shkundje të sistemit, ja strategjia që po aplikojnë 2 antiamerikanët e “Foltores” për të joshur ithtarët e tyre

Meta-Berisha shtojnë thirrjet për rrëzimin e qeverisë dhe
x
BREAKING NEWS

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e njohur, rektorja e Universitetit ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

E trishtë! Shuhet në moshë shumë të re pedagogia e
x
BREAKING NEWS

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është ministri më i pëlqyer në qeverinë “Rama 3”, Frida Krifca dhe Mirela Kumbaro më të urryerat për qytetarët

Zbardhet sondazhi i gazetës “Sot”, ja kush është
x
BREAKING NEWS

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur, reagon eksperti Karamuço dhe jep lajmin e bujshëm: Koha e duhur

Ngjarjet kriminale në Shqipëri/ DEA bën lëvizjen e papritur,
x

Sport

SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Tirana me fat edhe për turin e dytë, Ballkani dhe Shkupi peshkojnë gjigandët

SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Tirana me fat edhe për turin e

Tirana ka njohur emrin e klubit të Dudelanzh si kundërshtar për turin e parë të Ligës së Kampioneve gjatë shortit që u hodh ditën e mërkurë. Por sot kampionia e Shqipërisë mësoi edhe emrin e skuadrës së mundshme që do të ketë përballë nëse kalon në turin e dytë të turneut.

Shorti i ka buzëqeshur bardhebluve edhe në turin e dytë të turneut, teksa ka evituar kundërshtarë si Olimpiakos, Ludogorets e Sherif, për t’u përballur me atë që në teori është kundërshtari më i lehtë në letër, fituesi i çiftit të raundit të parë mes Pjunik të Armenisë dhe CFR Kluzh të Rumanisë.

Tobol/Ferencvarosh – Slovan Bratislava/Dinamo Batum

Dinamo Zagreb – Shkupi/Linkoln Red Imps

HJK Helsinki/RFS – VIktoria Plzen

Nju Seints/Linfilld – Bodo/KI Klaksvik

Ballkani/Zalgiris Vilnius – Malmoe/Fituesi i raundit paraeliminator

Ludogorets/Sutjeska – Shemrok Rovers/ Hibernians

Maribor/Shakhtar Soligorsk – Zrinjski/Sherif

Pjunik/CFR Kluzh – Dudelanzh/Tirana

SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Tirana me fat edhe për turin e

SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Tirana me fat edhe për turin e

SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Tirana me fat edhe për turin e

 

SHORTI I LIGËS SË KAMPIONEVE/ Tirana me fat edhe për turin e