Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shqipëri-Izrael, Guri i afrohet golit

Postuar: 07/09/2018 - 20:58

Shqipëria po luan ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit në “Elbasan Arena”, e cila është e vlefshme për Grupin 1 të Ligës C

Në minutën e pestë vjen rasti i parë nga një goditje këndi. Izraelitët shfaqen të rrezikshëm në zonën tonë, shpëton Strakosha.

Kundërpërgjigjen kuqezinjtë, ku Guri brenda zone në të 7’ gjuan, por pret portieri mik.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/11/2018 - 07:19

Kristian Panuçi gjeti më në fund një fitore që mund ta shpëtojë atë prej largimit përfundimtar nga pankina e skuadrës kombëtare të Shqipërisë.

Postuar: 20/11/2018 - 22:48

Etrit Berisha ishte titullar në dy ndeshjet e kombëtares kundër Skocisë dhe Uellsit.

Postuar: 20/11/2018 - 22:36

Kombëtarja shqiptare fitoi sot 1-0 miqësoren ndaj Uellsit në "Elbasan Arena".

Postuar: 20/11/2018 - 22:13

Ka përfunduar me fitoren e Shqipërisë, ndeshja miqësore mes Kombëtares sonë dhe Uellsit.

Postuar: 20/11/2018 - 21:58

Shqipëria ia doli të bënte një reagim, pas asaj humbje turpëruese 0-4 ndaj Skoçisë vetëm 3 ditë m

Postuar: 20/11/2018 - 21:32

Ylli i Brazilit Neymar ka zgjatur vetëm tetë minuta  në miqësoren e vendit të tij ndaj Kamer

Postuar: 20/11/2018 - 21:27

Shqipëria luan miqësoren e luksit ndaj Uellsit në "Elbasan Arena".