Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shqipëri-Izrael/ Panucci surprizon me formacionin, ja ndryshimi i papritur

Postuar: 07/09/2018 - 20:12

Shqipëria do të luajë mbrëmjen e sotme ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve ndaj Izraelit. Ky takim është i vlefshëm për Grupin 1 të Ligës C dhe do të startojë në orën 20:45.

Të dy trajnerët tashmë i kanë publikuar formacionet zyrtare, ku Christian Panucci ka bërë ndryshime të papritura.

Për herë të parë do të luajë me fanellën kuqezi Binaku, teksa mungon kapiteni Ansi Agolli.

Në sulm tekniku italian do të aktivizojë Sindrit Gurin.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/09/2018 - 10:39

Pas ceremonisë së ndarjeve të çmimeve për futbollistët dhe trajnerët nga FIFA, është bërë publike edhe lista se si disa nga lojtarët kanë votuar për njëri – tjetrin apo edhe për trajnerët.

Postuar: 25/09/2018 - 08:12

Fabio Capello beson se mungesa e Cristiano Ronaldo-s dhe Lionel Messi-t në çmimet e FIFA-s tregon

Postuar: 25/09/2018 - 07:38

Luka Modriç është lojtari më i mirë në botë sipas FIFA-s.

Postuar: 25/09/2018 - 07:35

Midis Atalantës dhe Etrit Berishës në këtë moment ka një ngërç që duket i vështirë për t’u

Postuar: 25/09/2018 - 07:33

Kukësi po rikonstrukton stadiumin dhe deri sa të ketë impiantin tij në kushte moderne po luan sa

Postuar: 24/09/2018 - 22:56

Në çmimet “THE BEST”, të shpërndara ditën e sotme nga FIFA, kanë votuar edhe trajneri

Postuar: 24/09/2018 - 22:26

 Luka Modriç është futbollisti më i mirë FIFA për vitin 2018.