BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Shqipëri-Poloni, legjenda Agustin Kola bën parashikimin e ndeshjes

Shqipëri-Poloni, legjenda Agustin Kola bën parashikimin e ndeshjes

Legjenda e kombëtares, Agustin Kola ka bërë një parashikim për ndeshjen e nesërme mes Shqipërisë dhe Polonisë. Ai tha se Shqipëria e sotme e Edi Rejës e bind plotësisht.

Kola është optimist në prag të ndeshjes eliminatore të Kupës së Botës ndaj Polonisë në Tiranë.

Ish-sulmuesi i shquar beson se momenti është ai i duhuri.

Një nga debatet kryesore sot është nëse Broja duhet të jetë apo jo titullar. Kola, një specialist i rolit të sulmit, nuk ka dyshime.

“Nuk kam asnjë kritikë, ky është momenti i duhur”, tha ai për abc news.