Shqipëri-Skoci, ja çfarë po ndodh 10 minutat e para në Glasgow

Postuar: 10/09/2018 - 21:05

Në "Hampden Park" të Glasgow ka startuar ndeshja ndërmjet Skocsë dhe Shqipërisë të vlefshme për Ligën e Kombeve.

10 minutat e para të takimit është vendosur disa herë në vështirësi skuadra e drejtuar nga Panucci.

Kuqezinjtë janë ngjeshur në gjysmëfushën e tyre, ndërsa në minutën e 4’ ishte Skocia shumë pranë golit, pas një goditje dënimi nga e djathta, por topi grushtohet nga Strakosha në këndore.

Edhe në minutën e 10’ ishte Strakosha që bëri një ndërhyrje shpëtimtare.

You voted 5. Total votes: 5

Postuar: 21/09/2018 - 22:54

Ka qenë njeriu i ndeshjes në Europa League, në ndeshjen e fituar 1-0 nga Milan kundër Dudelange. Tani, Gonzalo Higuain është kthyer të komentojë transferimin e tij te Milan.

Postuar: 21/09/2018 - 22:18

Një ish-futbollist legjendar i Liverpoolit ka bërë një rrëfim tronditës për BBC.Bruce Grobbelaar

Postuar: 21/09/2018 - 20:10

Lojtari i Zyrich, Benjamin Kololli, është bërë mjaft i famshëm ditët e fundit pas golit të s

Postuar: 21/09/2018 - 18:10

Tashmë operacionet plastike nuk janë më një tabu as për njerzit e thjeshtë me doemos as për ata q

Postuar: 21/09/2018 - 17:54

Sergio Ramos jo në pak raste është i urryer, për lojën e ashpër dhe këtë e di mirë Mohamed Salah,

Postuar: 21/09/2018 - 17:34

Mbrojtësi i Juventus, Leonardo Bonucci ka konfirmuar se së shpejti do të bëhet baba për

Postuar: 21/09/2018 - 17:10

UEFA ka shpallur si golin më të bukur të javës në Ligën e Kampionëve, atë të realizuar nga lojtar