BREAKING NEWS

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri

Mbi 2 mijë testime! Zbardhen të dhënat e fundit, ja sa raste
x

Sport

Shqipëria e papërmbajtshme, Manaj shënon golin e tretë (VIDEO)

Shqipëria e papërmbajtshme, Manaj shënon golin  e tretë

Shqipëri 3 Bjellorusia 1.Kuqezinjtë kanë kaluar sërish në avantazh në minutën e 44 me anë të sulmuesit Rei Manaj.

Nëse Kombëtarja arrin të dalë me 3 pikë nga kjo ndeshje, merr kreun e grupit dhe do t’i shihte ata të promovoheshin nga Liga C në Ligën B.