BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Shqipëria ëndërron Botërorin! Publikohet formacioni zyrtar, Reja surprizon me titullarët ndaj Polonisë

Shqipëria ëndërron Botërorin! Publikohet formacioni zyrtar,

Trajneri Edy Reja ka shuar enigmën e formacionit zyrtar. Trajneri italian ka zgjedhur lojtarët që do të zbresin në fushë dhe i detyruar nga mungesat e shumta ka bërë edhe ndryshime në 11-shen titullare duke surprizuar jo pak.

Duke nisur nga mbrojtja ku Veseli zëvendëson Gjimshitin edhe në mesfushë ka ndryshime thelbësore ku Ramadani dhe Odise Roshi janë zgjedhur si titullarë, një surprizë e madhe kjo pasi në stol ka përfunduar Nedim Bajrami.

Sulmi nuk është ai që pritej me Brojën por trajneri ka zgjedhur dyshen Uzuni-Manaj me Brojën gati për t’i zëvendësuar.

Berisha, Veseli, Kumbulla, Ismajli, Trashi, Bare, Ramadani, Roshi, Hysaj, Uzuni dhe Manaj.