Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Rama bën lëvizjen e papritur, ja çfarë pritet të ndodhë nesër në selinë e PS

Rama bën lëvizjen e papritur, ja çfarë pritet të
x

Sport

Shqipëria fiton përballë Bjellorusisë

Shqipëria fiton përballë Bjellorusisë

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar përballë Bjellorusisë në ndeshjen e parë të Ligës së Kombeve.

Skuadra performoi në mënyrë të shkëlqyer përballë bjellorusëve duke shënuar nga një gol për çdo pjesë.

Cikalleshi dhe Bare shënuan për Shqipërinë e cila në këtë takim tregoi se është ekipi për t’u mundur në grupin C.

Në grupin C, Shqipëria ka, përveç Bjellorusisë, Lituaninë dhe Kazakistanin, kundërshtarë që konsiderohen të kalueshëm në letër.