BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Sport

Shqipëria ndryshon “fytyrë”, publikohet formacioni i ekipit për sfidën me Islandën

Shqipëria ndryshon “fytyrë”, publikohet formacioni i

Shqipëria do përballet me Islandën në orën 20.45 në Air Albania, në kuadër të ndeshjes së fundit të Nations League. Pak më parë janë publikuar edhe formacionet e kësaj sfide, e cila në fund të fundit nuk do vlejë për asgjë tjetër, veçse për statistikë, pasi Izraeli ka siguruar vendin e parë.

Ndeshja e fundit direkte mes të dy ekipeve ka përfunduar 1-1. Golat shënoheshin nga Seferi dhe Thorsteinsson J. D.

Trajneri i kuqezinjve, Edy Reja ka preferuar të bëjë disa ndryshime. Përfaqësuesja jonë është në vendin e 3-të me 1 pikë. Islanda është në vendin e 2-të me 3 pikë.