Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shtatë vjeçarja mahnit Zlatan Ibrahimoviç

Postuar: 25/09/2018 - 20:25

Los Angeles Galaxy u kthyen te fitorja pas 2 humbjeve radhazi në kampionatin amerikan të futbollit dhe këtë e bëjnë duke mposhtu Seattle sounders me rezultatin e pastër 3-0.
Zlatan Ibrahimoviç shënoi sërish duke e çuar në 18 numrin e golave të tij në këtë sezon në Major League Soccer.
 
Por përpara fillimit të ndeshjes futbollistët e në mënyrë të veçantë, Ibrakadabra e tifozët mbetën të gjithë gojëhapur dhe meritën e kishte një tifoze e vogël, e cila interpretoi himnin në mënyrë të mrekullueshme aq sa vetë Ibrahimoviç në rrjetet sociale e zgjodhi si MVP e ndeshjes.
 
Malea Emma që është vetëm 7 vjeç interpretoi himnin amerikan në mënyrë drithëruese duke treguar një potencë të jashtëzakonshme të zërit të saj, aq sa edhe të rriturit mund ta kenë zili. të gjithë të pranishmit në StubHub Center u ekzaltuan nga kjo performancë e vogëlushes Malea. Vendimi që himni i SHBA të interpretohej nga 7 vjeçarja u mor në përfundim të një konkursi të organizuar nga Los Angeles Galaxy, që u fitua pikërisht nga Malea Emma.
 
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2018 - 07:24

Rivaliteti midis Kristiano Ronaldos dhe Lionel Mesit vijon prej më shumë se dhjetë vjetësh.

Postuar: 11/12/2018 - 07:22

Kategoria Superiore mësoi dje emrin e radhës nga trajnerët që u bë “kokë turku”.

Postuar: 11/12/2018 - 07:21

Lojtarët e Kombëtares patën një javë mjaft të mirë në aspektin individual me skuadrat e tyre në l

Postuar: 10/12/2018 - 19:59

Duket se aventurës së Mesut Ozilit te Arsenali po i vjen fundi.

Postuar: 10/12/2018 - 18:42

Për shumë specialist futbolli por jo vetëm, edhe tifozë, futbollisti i Bayern Mynchen Kingsl

Postuar: 10/12/2018 - 15:35

Kur kanë kaluar më tepër se 9 muaj që nga data kur qendërmbrojtësi dhe njëherazi kapiteni i Fiore

Postuar: 10/12/2018 - 09:28

Ylli i Juventusit ka dhënë një intervistë të gjatë për mediat italiane, ku ka përmendur momenti