BREAKING NEWS

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla paralajmëron foton që do dalë për Lulzim Bashën dhe do shkaktojë ‘tërmet’ në politikën shqiptare

“Do ndodhë javën e ardhshme..”, Taulant Balla
x

Sport

Shuhet legjenda e futbollit botëror, reagon Cristiano Ronaldo

Shuhet legjenda e futbollit botëror, reagon Cristiano Ronaldo

Legjenda e futbollit botëror, Diego Maradona ka ndërruar jetë në moshën 60-vjeçare. Ylli i futbollit ka pësuar një arrest kardiak pasditen e sotme dhe fakteqësisht ka ndërruar jetë. Mësohet se Maradona po merrte veten pas ndërhyrjes kirurgjikale që kreu në kokë, por shëndeti i tij është përkeqësuar. Lidhur me këtë lajm të trishtë ka reaguar Cristiano Ronaldo,

Ronaldo shkruan:

Sot i dhashë lamtumirën një miku dhe bota i dha lamtumirën një gjeniu të përjetshëm. Një nga më të mirët ndonjëherë Një magjistar i pakrahasueshëm. Largohet shumë shpejt por lë një trashëgimi të pakufijshme dhe një boshllëk që nuk do të mbushet kurrë. RIP plasin. Kurrë nuk do të harrohesh.