BREAKING NEWS

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas deklaratën dhe zbardh prapaskenat

"Grupi Alibeaj po sponsorizohet nga pushteti", gazetari plas
x
BREAKING NEWS

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e forta për kokainën në Fier: Drejtuesit s’jetojnë dot më të qetë

"Ka rënë imuniteti i..."/ Gazetarët nxjerrin detajet e
x
BREAKING NEWS

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë kishte në Shqipëri, ishte destinuar për...

Kokaina masive në Fier, gazetarja nxjerr detajet e bujshme: Ja sa kohë
x
BREAKING NEWS

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe paralajmëron: Grupet po sofistikohen, SPAK punon me standard të dyfishtë

Droga në Frakull të Fieri, gazetari ngre dyshimet dhe
x
BREAKING NEWS

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do votoj asnjë në primare, opozita po shkon drejt turpërimit

Kërkon Bashkinë e Tiranës, befason kandidati i PD-së: Nuk do
x
BREAKING NEWS

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi për të uruar Pavarësinë e Shqipërisë (VIDEO)

Pamjet mbreslënëse, Burj Khalifa “vishet” Kuq e Zi
x
BREAKING NEWS

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri shqiptar, zbardhen detajet (EMRI)

E konfirmon vetë zyrtari, kërcënohet me jetë ministri
x
BREAKING NEWS

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një të tillë, kurrë mos iu afroni, përcilleni me përbuzje dhe përçmim

Avokat Ngjela lëshon thirrjen e fortë: Nëse e shikoni një
x

Sport

Situata/ Belgjika e shqetësuar, Lukaku në dyshim për 2 ndeshjet e para

Situata/ Belgjika e shqetësuar, Lukaku në dyshim për 2 ndeshjet e

Tek Belgjika shpresojnë që Romelu Lukaku të jetë sa më shpejt i gatshëm për ndeshje, por lojtari vazhdon të vuajë nga problemet fizike, që e kanë mbajtur gjatë larg fushave në këtë sezon. 29-vjeçari nuk e ka zhvilluar bashkë me shokët seancën e djeshme stërvitore. Ai ka punuar i diferencuar, teksa stafi mjekësore i “Djajve të Kuq” ka marrë vendim që sulmuesi të mos luajë në dy ndeshjet e para në Katar 2022. Belgjika sfidon Kanadanë në sfidën e parë në Kupën e Botës (23 nëntor) dhe më pas Marokun (27 nëntor), përballje të cilat lojtari i Interit i ka humbur. Objektivi i Martinez është ta ketë gati për takimin e zjarrtë ndaj Kroacisë (1 dhjetor). Belgjika është një nga kandidatet për fitimin e Botërorit. Djemtë e Martinez shpresojnë të mbërrijnë deri në finalen e madhe të 18 dhjetorit dhe Lukaku pritet të jetë arma shtesë e Belgjikës në duelet me eliminim direkt.