Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Situatë alarmante në Kombëtare, Armando Sadiku bën veprimin që nuk pritej

Postuar: 20/03/2019 - 14:13

Alarm kuqezi për sulmin. Bomberi i Kombëtares, Armando Sadiku ka shfaqur probleme në seancën stërvitore të paradites së kësaj të mërkure, duke bërë me dhimbje koke trajnerin Kristian Panuçi.

Shkalla e lëndimit të Sadikut mbetet ende për t’u mësuar në orën në vijim, teksa e vetme alternativë për momentin në sulmin e Kombëtares mbetet Bekim Balaj. Kujtojmë që edhe shkodrani nuk është në formë optimale dhe vuan disa probleme fizike.

Në rast të një përgjigje negative për sa i përket gjendjes së Sadikut dhe Balajt, kandidati më i mundshëm për të udhëhequr sulmin kuqezi është Xhakomo Vrioni, i cili aktualisht është pjesë ë Shpresave.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 19:54

Pas dështimit në Champions League dhe triumfit në kampionat, Juventus po mendon që tani për merkaton verore.

Postuar: 22/04/2019 - 17:54

Gjendet i vdekur futbollisti brazilan Valdiram Kaetano de Morais.

Postuar: 22/04/2019 - 16:59

Të shtunën, pas fitores me Fiorentinës, Juventusi është shpallur kampione në Itali për të tetën h

Postuar: 22/04/2019 - 10:11

Paraqitjet zhgënjyese të Shkodran Mustafit me fanellën e Arsenalit kanë irrituar në maksimum ti

Postuar: 21/04/2019 - 22:46

Një garë shumë të pazakontë po zhvillohet këtë edicion në kampionatin spanjoll sa i përket pjes

Postuar: 21/04/2019 - 20:26

Komisioni i Disiplinës në FSHF-së ka pezulluar për 12 muaj nga të gjitha aktivitetet sportive f

Postuar: 21/04/2019 - 13:17

 Masimiliano Allegri nuk e fitoi asnjëherë dashurinë e tifozëve të Juventusit.