BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Sport

Situatë kaotike në ndeshjen e Kupës, futbollisti shqiptar mbetet i shtrirë në fushë (VIDEO)

Situatë kaotike në ndeshjen e Kupës, futbollisti shqiptar mbetet

Gjysmëfinalja e Kupës së Shqipërisë mes Vllaznisë dhe Laçit nuk ka përfunduar mirë.

Mbrojtësin e kurbinasve, Obanor, e tradhtuan nervat si pasojë e përplasjeve gjatë ndeshjes dhe goditi me takë në trup futbollistin e Vllaznisë Herald Marku.

 Stili ‘kung-fu’ e la të shtrirë në fushë futbollistin e shkodranëve, ndërsa arbitri dha të kuq për mbrojtësin me ngjyrë të Laçit, që tani pritet të dënohet edhe nga disiplina.