BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Sport

SKANDAL! Prezantuesja e njohur nxjerr pamjet e turpshme të talentit të Romës (Video që po thyen rrjetin)

SKANDAL! Prezantuesja e njohur nxjerr pamjet e turpshme të talentit të

Lazio fitoi derbin e parë të këtij sezoni ndaj Romës, me rezultatin 3-2.
Në shkallet e stadiumit, lacialët kishin një tifoze speciale. Bëhet fjalë për Anna Falachin. Personazhi i njohur ka publikuar në rrjete sociale foto të vetes dhe imazhe nga stadiumi gjatë gjithë sfidës.

Në rrjetet sociale Anna Falchi postoi edhe një video të futbollistit të Romës, Nicolo Zaniolo ku shihej duke u larguar nga stadiumi. “Ja se çfarë bën futbollisti i Romës”, ishte postimi i saj. Koret e talljes i drejtohen atij, disa madje të rënda dhe ai përgjigjet me dy gjeste të vrazhda.

Duke u futur në dhomat e zhveshjes, fantazisti vuri dorën te organet gjenitale dhe më pas gishtin te goja, duke irrituar tifozët e Lazios.