BREAKING NEWS

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau të dashurën 19-vjeçare në Greqi

Nga xhelozia e tek droga, zbardhet dëshmia e shqiptarit që vrau
x
BREAKING NEWS

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare, çfarë shkruante mes vuajtjeve shqiptari në rrjete sociale

Krim i paralajmëruar? Vrau të dashurën 19-vjeçare,
x
BREAKING NEWS

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga 4 bashki, detajet e fundit nga procesi i 'Rithemelimit'

Primaret për garën e 14 majit! Berisha ‘heq dorë’ nga
x
BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon bilancin ditor

COVID në Shqipëri, Ministria e Shëndetësisë zbulon
x
BREAKING NEWS

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet që priten të firmosen

BE vjen të martën në Tiranë, zbardhen marrëveshjet
x
BREAKING NEWS

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës ‘luan’ me çmimet e karburanteve, ndryshon sërish çmimin e naftës pa kaluar ende 24 orë nga ndryshimi i ditës së kaluar

Bordi nuk gjen "qetësi" tre ditë para protestës
x
BREAKING NEWS

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e SHBA-së del me thirrjen urgjente ndaj amerikanëve që jetojnë në Shqipëri

Do agravoi situata në protestën e opozitës? Ambasada e
x
BREAKING NEWS

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të shoqëruara me rrufe dhe erë të fuqishme/ Çfarë do të ndodhë përballë Vlorës dhe Himarës

HARTA- LIVE/ Po vjen stuhia e fortë! Shtrëngata shiu të
x

Sport

Skenar “i çmendur”, Apple futet në garë për të blerë gjigandët e Europës

Skenar “i çmendur”, Apple futet në garë për

Glazers jashtë! Dëshira e zjarrtë e tifozëve të Manchester United duket se po i afrohet realizimit pasi amerikanët konfirmuan indirekt se klubi do të shitet, me të interesuarit e parë për blerjen e tij tashmë.

Emri që “Daily Star” nxjerr në pah mund të befasojë këdo. Sipas raportimit të tyre, Apple po mendon të bëjë bujë të madhe në ankandin e “Djajëve të Kuq” me një shumë marramendëse.

Tim Cook, CEO i gjigantit teknologjik, po shqyrton një propozim që pritet të arrijë në 6.7 miliardë eurom një shumë që do të plotësojë kërkesat financiare të pronarëve aktual.

Apple gjithashtu thuhet se po planifikun edhe një stadium të ri për Manchesterin ku do t’i nënshtrohet një teknologjie modern.