BREAKING NEWS

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas ‘bombën’ për Ilir Metën dhe ngre alarmin për atë që pritet të ndodhë pas 24 korrikut: Hetimet kanë ardhur në dorën e...

“Kush e furnizon Monikën?”, Frrok Çupi plas
x
BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do bëjë Ilir Meta

LSI drejt fundosjes? Fatos Klosi paralajmëron lëvizjen që do
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x

Sport

Skenarë të “çmendur”, Juventus dhe PSG po projektojnë shkëmbimin e bujshëm

Skenarë të “çmendur”, Juventus dhe PSG po

Juventtusi dhe PSG po mendojnë të shkëmbejnë lojtarë gjatë kësaj merkatoje. Skenarë e shkëmbimit të lojtarëve për të përforcuar skuadrat respektive për sezonin e ardhshëm mund te realizohet.

Sulmuesi italian Moise Kean pëlqehet nga PSG, me 22-vjeçarin që edhe më parë ka qenë pjesë e parisienëve.

Në anën tjetër mesfushori argjentinas Leonardo Paredes i pëlqen Juventusit që ka nevojë për tu përforcuar në mesfushë.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, drejtuesit e dy skuadrave janë duke projektuar shkëmbimin kokë më kokë të futbollistëve.

Për momentin kjo ide është në fazën fillestare, por që pritet të ketë takime mes dy klubeve për ta kompletuar këtë shkëmbim.