Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Skocia shumë pranë golit/ Panucci humbet qetësinë, gati të futet në fushë

Postuar: 10/09/2018 - 21:21

Shqipëria po vuan në "Hampden Park" përballë Skocisë ndërsa Panucci ka humbur durimin duke kritikuar keq lojtarët.

Tekniku italian disa herë është bërë gati të futet në fushë, ndërsa momenti më i rrezikshëm ka ardhur në minutën e 24’ vendasit goditën shtyllën.

MekGin gjuan me kokë nga shumë pranë vijës fatale, topi përplaset në shtyllë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 11

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2018 - 22:48

Etrit Berisha ishte titullar në dy ndeshjet e kombëtares kundër Skocisë dhe Uellsit. Në miqësoren e fituar 1:0 kundër Uellsit të Rayan Gigs në "Elbasan Arena", Berisha mbajti të paprekur portën.

Postuar: 20/11/2018 - 22:36

Kombëtarja shqiptare fitoi sot 1-0 miqësoren ndaj Uellsit në "Elbasan Arena".

Postuar: 20/11/2018 - 22:13

Ka përfunduar me fitoren e Shqipërisë, ndeshja miqësore mes Kombëtares sonë dhe Uellsit.

Postuar: 20/11/2018 - 21:58

Shqipëria ia doli të bënte një reagim, pas asaj humbje turpëruese 0-4 ndaj Skoçisë vetëm 3 ditë m

Postuar: 20/11/2018 - 21:32

Ylli i Brazilit Neymar ka zgjatur vetëm tetë minuta  në miqësoren e vendit të tij ndaj Kamer

Postuar: 20/11/2018 - 21:27

Shqipëria luan miqësoren e luksit ndaj Uellsit në "Elbasan Arena".

Postuar: 20/11/2018 - 20:54

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në Elbasan Arena mes Shqipërisë dhe Wellsit.Edhe pse nuk ka