BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Sport

Sonte do të jetë si një finale për Shqipërinë! Reja vendos formacionin zyrtar, ja zgjedhjet ndaj Hungarisë

Sonte do të jetë si një finale për Shqipërinë!

Kuqezinjtë tanë do të luajnë sonte një nga sfidat më të rëndësishme të viteve të fundit. Ajo ndaj Hungarisë në “Puskas Arena” do të jetë si një finale për Shqipërinë e cila duhet të shmangë humbjen patjetër të paktën ose të marrë 3 pikë për ëndrrën e madhe.

Gjithsesi, Edy Reja ka vendosur formacionin titullar dhe do të ketë ndryshime nga ai i përhershmi.

Ky është dhe formacioni titullar. Berisha: Gjimshiti, Ismajli, Kumbulla, Hysaj, Trashi, Bare, Gjasula, Çekiçi, Cikalleshi dhe Uzuni.