BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Sport

Sonte finalja e madhe, zbulohet si do të jenë formacionet e Man.City vs Chelsea

Sonte finalja e madhe, zbulohet si do të jenë formacionet e Man.City

Edhe dy orë na ndajnë nga finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, që këtë herë është e gjitha angleze.

Trajneri i Chelseat, Thomas Tuchel pritet që do t’i qëndrojë besnik formacionet 3-4-1-2, megjithëse vendosja fillestare në fushë mund të jetë një strategji për të “peshkuar” kundërshtarin. Pep Guardiola, që gjatë sezonit i ka qëndruar besnik formacionit 4-3-3, pritet që edhe në këtë finale të mos e braktisë.

Për City-n, në rast fitoreje kjo do të ishte kupa e parë e Ligës së Kampionëve, ndërsa për Chelsea-n e dyta.

Sonte finalja e madhe, zbulohet si do të jenë formacionet e Man.City

Sonte finalja e madhe, zbulohet si do të jenë formacionet e Man.City